Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Is
pt: É

en: Country
pt: País

en: Region
pt: Região

en: Location
pt: Localização

en: Phone
pt: Telefone

en: State/Province
pt: Estado

en: Select
pt: Selecionar

en: Selection type
pt: Tipo de seleção

en: Is not one of
pt: Não é um de

en: Autocomplete
pt: Autocompletar

en: Is one of
pt: É um de

en: Dropdown
pt: Menu suspenso
