Location Region (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Is
sk: Je

en: Country
sk: Krajina

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Is not
sk: Nie je

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Select
sk: Zvoľte

en: Selection type
sk: Typ výberu

en: Is not one of
sk: Nie je jeden z

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Dropdown
sk: Vysúvacie
