Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Country
te: దేశం

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Select
te: ఎంచుకోండి
