Location taxonomize (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Separator
da: Skilletegn

en: Location
da: Lokation

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.
