Location Taxonomize (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
