Location Taxonomize (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Separator
fi: Erotin

en: Location
fi: Sijainti

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
