Location taxonomize (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Separator
fr: Séparateur

en: Location
fr: Emplacement

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).
