Location Taxonomize (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Location
nl: Locatie

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Initializing...
nl: Bezig met initialiseren...
