Location Taxonomize (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Separator
pt: Separador

en: Location
pt: Localização

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total
