Location Taxonomize (7.x-2.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Separator
de: Trennzeichen

en: Location
de: Ort

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet

en: Initializing...
de: Initialisierung läuft ...

en: Initialization
de: Initialisierung

en: Configuration for Location taxonomize module
de: Einstellungen für das Location Taxonomize Modul
