Location Taxonomize (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Location
hu: Helyszín

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Initializing...
hu: Előkészítés…
