Location Taxonomize (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
