Location Taxonomize (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Location
sv: Plats

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.
