Location Taxonomize (7.x-2.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Separator
ja: セパレーター

en: Location
ja: 場所

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
