Location Taxonomize (7.x-2.3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Separator
uk: Розділювач

en: Location
uk: Місце розташування

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Initializing...
uk: Ініціалізація...

en: Initialization
uk: Запуск

en: Choose an initialization method
uk: Виберіть спосіб запуску

en: Use full name (i.e. <em>United States</em>)
uk: Використовувати повну назву  (тобто, <em>United States</em>)

en: Use country code (i.e. <em>US</em>)
uk: Використовувати код країни (тобто, <em>US</em>)

en: Use 'USA' instead of 'US'
uk: Використовувати 'USA' замість 'US'

en: Processed @num locations
uk: Оброблено місць розташування: @num
