Location Taxonomize (7.x-2.4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Separator
es: Separador

en: Location
es: Ubicación

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: Initializing...
es: Inicializando...
