Location Taxonomize (7.x-2.4) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Separator
ru: Разделитель

en: Location
ru: Место

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Initializing...
ru: Запуск…

en: Initialization
ru: Инициализация

en: Choose an initialization method
ru: Выбрать метод инициализации

en: Use full name (i.e. <em>United States</em>)
ru: Использовать полное название (например, <em>United States</em>)

en: Use country code (i.e. <em>US</em>)
ru: Использовать код страны (например, <em>US</em>)

en: Use 'USA' instead of 'US'
ru: Использовать 'USA' вместо 'US'

en: Processed @num locations
ru: Обработано @num местоположений
