Location Map (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Edit
de: Bearbeiten

en: View
de: Ansicht

en: Latitude
de: geogr. Breite

en: Longitude
de: geogr. Länge

en: API key
de: API-Schlüssel

en: Map type
de: Kartentyp
