Location Map (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Edit
he: עריכה

en: View
he: תצוגה

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך
