Location Map (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Pokaż

en: Latitude
pl: Szerokość

en: Longitude
pl: Długość

en: Map type
pl: Typ mapy
