Location Map (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Map type
hu: Térkép típusa

en: block administration page
hu: blokkok adminisztrációs oldala
