Location Map (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: API key
nl: API sleutel

en: Map type
nl: Soort kaart

en: Address of your location
nl: Adres van uw locatie

en: 0 - minimum zoom level, whole world
nl: 0 - minimum zoom niveau, volledige aardbol

en: 17 - maximum zoom level
nl: 17 - maximum zoom niveau

en: Map zoom level
nl: Zoom niveau van kaart

en: Google Maps key for your domain.
nl: Google Maps sleutel voor uw domein.

en: Obtain key on !url
nl: Vraag een sleutel op !url

en: Click and drag marker to fine tune position of your location.
nl: Versleep de markering om de positie van uw locatie te verfijnen.

en: Save new location and zoom level
nl: Nieuwe locatie en zoom niveau bewaren

en: Google Maps location
nl: Google Maps locatie

en: Our Location
nl: Onze Locatie
