Location Map (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Edit
pt: Editar

en: View
pt: Ver

en: API key
pt: Chave da API

en: Map type
pt: Tipo de mapa

en: Address of your location
pt: Endereço da sua localização

en: Map zoom level
pt: Nível de aproximação do mapa

en: Geographical coordinates
pt: Coordenadas geográficas

en: Google Maps location
pt: Localização do Google Maps

en: Our Location
pt: Nossa localização
