Location Map (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Google Maps API key
sk: Kľúč Google Maps API
