Location Map (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος
