Location Map (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Edit
et: Muuda

en: View
et: Kuva

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Configure Location Map.
et: Kaardi seadistamine.
