Location Map (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma
