Location Map (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Edit
ru: Редактировать

en: View
ru: Просмотр

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: API key
ru: API-ключ

en: Map type
ru: Тип карты

en: Zoom level
ru: Уровень масштаба

en: 0 - minimum zoom level, whole world
ru: 0 - минимальное увеличение, весь мир

en: 17 - maximum zoom level
ru: 17 - максимальное увеличение
