Location Map (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Edit
uk: Редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: API key
uk: Ключ API

en: Map type
uk: Тип карти

en: block administration page
uk: адміністративній сторінці Блок

en: Google Maps API key
uk: Ключ API Карт Google

en: Zoom level
uk: Масштаб

en: Marker Information
uk: Інформація про мітку

en: Address of your location
uk: Адреса вашого місця розташування.

en: 0 - minimum zoom level, whole world
uk: 0 - мінімальне збільшення, увесь світ

en: 17 - maximum zoom level
uk: 17 - максимальне збільшення

en: Map zoom level
uk: Масштаб карти

en: Geographical coordinates
uk: Географічні координати

en: Save new location and zoom level
uk: Зберегти нове місце розташування і масштаб

en: Our Location
uk: Наше місце розташування

en: The description that will be shown when a user clicks on the marker. If this field is empty, the address will be used.
uk: Опис, показуваний користувачеві при клацанні на мітці. Якщо поле порожнє, буде показана адреса.

en: map page
uk: сторінки карти

en: The page for the map
uk: Сторінка для карти

en: is automatically generated.
uk: автоматично генерована.

en: A block is also created that displays a thumbnail of the map, linking to the map page.
uk: Також створюється блок, що відображує ескіз карти, що є посиланням на сторінку з картою.

en: This can be assigned to a page region on the
uk: Це може бути призначене до області сторінки на

en: Location information
uk: Інформація про місце розташування

en: The title of the automatically generated
uk: Заголовок для автоматично генерованої

en: Enter your address separated by commas. This will be sent to Google for geocoding to determine the geographical coordinates of your location. Include any suitable from: # Street, Suburb, City, Region/State, Postcode/Zip, Country.
uk: Введіть вашу адресу, частини адреси вводити через кому. Вона буде надіслана до Google на геокодування для визначення географічних координат вашого місця розташування. Вона принаймні має містити: номер, вулицю, район, нас.пункт, область/регіон (штат), поштовий індекс, крайну.

en: Map Width
uk: Ширина карти

en: Map Height
uk: Висота карти

en: Additional information (displayed above map)
uk: Додаткова інформація (розташовується над картою)

en: Any additional information that you would like to include above the map.
uk: Будь-яка додаткова інформацію, що буде розташовуватися над картою.

en: Additional information (displayed below map)
uk: Додаткова інформація (розташовується під картою)

en: Any additional information you would like to include below the map.
uk: Будь-яка додаткова інформацію, що буде розташовуватися під картою.

en: Additional text to show above the image
uk: Додатковий текст, показуваний над картою

en: The Location Map module displays a map of your geographic location with Google Maps.
uk: Модуль Карта розташування відображує карту вашого географічного розташування за допомогою Карт Google.

en: administer locationmap
uk: адміністрування карти розташування

en: Modify the address and change settings for the location map.
uk: Зміна адреси і налаштувань карти розташування.

en: Configure Location Map.
uk: Налаштувати Карту розташування.

en: Location Map
uk: Карта розташування

en: Click and drag marker to fine tune position of your location. Set zoom level below.
uk: Натисніть і перенесіть мітку у ваше точне місце розташування. Нижче вкажіть масштаб.

en: Block map width
uk: Ширина карти у блоці

en: Provide the width of the block map in pixels
uk: Введіть ширину карти у блоці в пікселях

en: Block map height
uk: Висота карти у блоці

en: Provide the height of the block map in pixels
uk: Введіть ширину карти у блоці в пікселях
