Location Map (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: block administration page
cs: administrace bloků
