Location Map (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Title
es: Título

en: Edit
es: Editar

en: View
es: Ver

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: API key
es: Clave del API

en: Map type
es: Tipo de mapa

en: block administration page
es: página de administración de bloques

en: Google Maps API key
es: Clave del API de Google Maps

en: Zoom level
es: Nivel de Zoom

en: 17 - maximum zoom level
es: 17 - nivel máximo de zoom

en: Map zoom level
es: Nivel de zoom del mapa

en: Geographical coordinates
es: Coordenadas geográficas

en: Google Maps key for your domain.
es: Clave de Google Maps para su dominio.

en: Our Location
es: Nuestra ubicación

en: is automatically generated.
es: se genera automáticamente.

en: Location information
es: Información de ubicación

en: The Location Map module displays a map of your geographic location with Google Maps.
es: El módulo Location Map muestra un mapa de la ubicación geográfica con Google Maps.
