Location Map (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: Latitude
ar: خط العرض

en: Longitude
ar: خط الطول

en: block administration page
ar: صفحة إدارة الصناديق
