Location Map (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Edit
ja: 編集

en: View
ja: ビュー

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Map Width
ja: 地図の幅

en: Map Height
ja: 地図の高さ
