Location Map (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afişează

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: API key
ro: Cheia API
