Location Map (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Edit
tr: Düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Our Location
tr: Konumumuz
