Location Map (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Edit
fi: Muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri
