Location Map (7.x-2.5) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: Edit
de: Bearbeiten

en: View
de: Ansicht

en: Latitude
de: Breitengrad

en: Longitude
de: Längengrad

en: Location map
de: Karte

en: Map type
de: Kartentyp

en: Map width
de: Kartenbreite

en: Map height
de: Kartenhöhe

en: Zoom level
de: Vergrößerungsstufe

en: Our Location
de: Unser Standort

en: Map Height
de: Kartenhöhe
