Location Map (7.x-2.5) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Edit
gl: Editar

en: View
gl: Ver

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Location map
gl: Localización do SWFObject

en: Map type
gl: Tipo de mapa

en: Map width
gl: Ancho do mapa

en: Map height
gl: Altura do mapa
