Location Map (7.x-2.5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ
