Location Map (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Map width
ca: Amplada del mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa
