Location Map (7.x-2.5) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Edit
oc: Modificar

en: View
oc: Veire

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Location map
oc: Mapa d'emplaçament

en: Map type
oc: Tipe de mapa

en: Map width
oc: Largor de la mapa
