Location Map (7.x-2.5) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Edit
sv: Redigera

en: View
sv: Visa

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Location map
sv: Platskarta

en: Map type
sv: Typ av karta

en: Map width
sv: Kartbredd

en: Map height
sv: Karthöjd
