Locker module (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Logo
bg: Лого

en: Log in
bg: Вход

en: Confirm password
bg: Потвърждаване на паролата
