Locker module (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Password
bs: Lozinka

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Confirm password
bs: Potvrdite lozinku
