Locker module (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Logo
hy: Լոգո

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Confirm password
hy: Հաստատեք գաղտնաբառը
