Locker module (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Password
ja: パスワード

en: Logo
ja: ロゴ

en: Log in
ja: ログイン

en: Confirm password
ja: パスワードの確認

en: Lock
ja: ロック
