Locker module (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Passwords do not match.
kn: ಗುಪ್ತಪದ ತಾಳೆಯಾಗುತ್ತಿಲ್ಲ.

en: Lock
kn: ಲಾಕ್ ಮಾಡು
