Locker module (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Password
fa: رمز

en: Logo
fa: آرم

en: Log in
fa: ورود

en: Confirm password
fa: تایید رمز
