Locker module (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Logo
sr: Лого

en: Log in
sr: Пријави се

en: Confirm password
sr: Потврдите лозинку
