Locker module (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Confirm password
ml: പ്രവേശന വാക്ക് ഉറപ്പാക്കു
